logo fyrmy

Můžeme Vám pomoci upřesnit požadavky na CRM

Víme jaké jsou trendy ve využívání CRM, jaké jsou nové funkce CRM a naopak jaké postupy jsou ověřené praxí. Pomůžeme Vám definovat požadavky na CRM případně navrhnout kritéria výběru takového systému.

Proč standardní metody CRM selhávají?

Běžné postupy zavedení systémů pro řízení obchodních týmu nelze uplatnit bez potřebných znalostí a zkušeností. Řízení změn spolu s vedením obchodního týmu kaučingem a především znalostí odlišností tohoto projektu. Jinými slovy pokud jste to ještě nedělali pravděpodobně to nezvládnete dobře.

Zdeněk Břeň
Zdeněk Břeň
NEMESIS - building personality
Horní lán 1
Olomouc
772 00
IČO: 60945796
TEL: +420 773 187 555
TEL: +420 602 517 730
Máme zkušenosti s “nastartováním” obchodního týmu a konkrétní změnou firmy k CRM podepsané konrétnímy výsledky. Tyto zkušenosti můžete využít i vy. Rozhodnout se musíte sami.
úspěšné CRM
Nabízíme Vám spolupráci a poradenství při výběru a implementaci CRM systému včetně konzultace Vašich očekávání a předpokladů. Vybereme Vám CRM systém, který bude odpovídat Vašim potřebám a kopírovat Vaše obchodní procesy. Používáme metody, které garantují úspěšné dokončení projektu a měřitelné výsledky a máme zkušenosti, které Vám nyní pravděpodobně chybí.
fyrma podpis