logo fyrmy

Stáhněte si správné CRM - informace, které potřebujete pro instalaci.

Víme jak CRM instalovat, máme zkušenosti se zavedením CRM a především jeho využitím v praxi. To jak bude CRM po implementaci interně přijato bude z velké části určovat úspěšnost projektu a také návratnost této investice.

Využijte dostupné zdroje a zjistěte o nasazení CRM více?

Stáhněte si dostupné materiály k porovnání CRM a využijte články či diskuse na fórech abyste zjistili o této problematice výce. Bez zákazníků firma nemůže dlouho existovat a bez CRM si v dnešní době nemůže zákazníky dlouho udržet.

demo CRM
Nezkoušejte žádná DEMA!
Nemáto žádný praktický význam a je to ZTRÁTA Vašeho času. Dema bývají velmi zavádějící a mohou Vás odradit od jinak dobrého systému nebo Vás naopak motivovat k naprosto nepoužitelnému systému. Chtějte konkrétní ukázky využití CRM toho co pro Vás má systém konkrétně řešit (prezentací možností systému z praxe)!
Máme zkušenosti s “nastartováním” obchodního týmu a konkrétní změnou firmy k CRM podepsané konrétnímy výsledky. Tyto zkušenosti můžete využít i vy. Rozhodnout se musíte sami.
úspěšné CRM
Nabízíme Vám spolupráci a poradenství při výběru a implementaci CRM systému včetně konzultace Vašich očekávání a předpokladů. Vybereme Vám CRM systém, který bude odpovídat Vašim potřebám a kopírovat Vaše obchodní procesy. Používáme metody, které garantují úspěšné dokončení projektu a měřitelné výsledky a máme zkušenosti, které Vám nyní pravděpodobně chybí.
Jak na CRM II - 883 kB
CRM jako nástroj podpory marketingu
CRM jako nástroj podpory marketingu
Crm systémy - Co je dnes na trhu
Crm systémy - Přehled
CRM portál - CRM
CRM overview
CRM headlights
fyrma podpis